Night Club 67

NIGHTCLUB 67 zaprasza Cię do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i zapewniamy Cię , że czas, który tutaj spędzisz będzie czasem mile spędzonym. Przy dobrej muzyce i jeszcze lepszych trunkach.Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy szeroką ofertę usług, spośród której Ty i Twoi znajomi, znajdą coś dla siebie.  
 
 
 
 

NIGHTCLUB 67

Już nie musisz szukać odpowiedniego miejsca, by zorganizować wieczór kawalerski -właśnie je znalazłeś! Pozostaje tylko z grona Naszych tancerek wybrać Tą, która specjalnie dla przyszłego pana młodego wykona zniewalający show. Nie musisz się martwić, na pewno o żadnym z Was nie zapomni. Jeśli jednak postanowicie zorganizować imprezę w innym miejscu, nic straconego. Wystarczy zadzwonić ,a tancerka przyjedzie do Was, aby uświetnić to męskie spotkanie !

WIECZÓR KAWALERSKI

Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę: urodziny imieniny, spotkania biznesowe itp. a przebieg imprezy, zorganizowanej u Nas zależy tylko od Ciebie.  
 
 
 
 
 
 
 

IMPREZY ZAMKNIĘTE

Wyobraź sobie piękną kobietę, która tańczy zmysłowo, patrząc Ci głęboko w oczy, stopniowo pozbywając się kolejnych części swojej garderoby. Nie ma potrzeby byś to sobie wyobrażał, przyjdź i doświadcz tego sam.  
 
 
 

STRIPTIZ

DRINK BAR - po rozbudzeniu Twoich fantazji - coś na ochłodę. Możemy się pochwalić szerokim asortymentem alkoholi. Przyjdź i sprawdź, na pewno znajdziesz coś dla siebie.  
 
 
 
 

DRINK BAR